ROTA fuar katılımlarına devam ediyor

NSK Group, ROTA markası ile Automechanika Dubai ve Autos Truck Day fuarlarına katılarak ürünlerini tanıttı.

Automechanika Dubai
Bu yıl 10-12 Haziran 2019 tarihlerinde Birleşik Arap Emirliği’nin (BAE) Dubai Emirliği’nde düzenlenen Automechanika Dubai Fuarı, 63 ülkeden bin 880 katılımcıya ev sahipliği yaptı. ROTA, İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından organize edilen milli katılım organizasyonu çerçevesinde fuara katılım yaptı. ROTA fuarda ticari araçlar için üretimini yaptığı rotbaşı, rotil, komple rot, rot mili, V kol, bugi kolu, sabit rot ve tamir takımı gibi parçaları sergiledi. Ayrıca ROTA, Temmuz 2019 itibari ile üretimine başlayacağı yeni ürün grubu olan hidrolik silindirleri de fuarda sergiledi. Fuarda; Mısır, Suudi Arabistan, BAE, Ürdün başta olmak üzere birçok ülkeden gelen ziyaretçiler ile yeni ve mevcut iş ortaklıkları için önemli görüşmeler yapıldı.

Autos Truck Day
ROTA markalı ürünlerin Polonya’da dağıtıcısı olan Autos firmasının düzenlediği Autos Truck Day fuarı 14 Haziran 2019 Cuma günü gerçekleşti. ROTA fuarda ticari araçlar için üretimini yaptığı direksiyon ve süspansiyon parçalarını sergiledi. Fuarı Polonya’daki parça satıcıları ve ustalardan oluşan yaklaşık 2000 kişi ziyaret etti. ROTA, fuarda sektör profesyonelleri ile görüşmeler sağlayarak ürünlerini tanıttı. Ayrıca pazarın beklentilerini ve ürünler ile ilgili geri dönüşleri birebir yapılan görüşmeler ile analiz etti.

“Turkey, Discover the Potential” logolu ürünler ile ülke tanıtımına katkı
Katılım yapılan iki fuar ile ilgili değerlendirmelerde bulunan NSK Group İcra Kurulu Üyesi Zeki Cidik şunları kaydetti: “Satış ve pazarlama ekibimiz ile tüm pazarlarda etkin olacak şekilde fuar katılımları ve müşteri ziyaretleri yapıyoruz. Sıkı sıkıya bağlı olduğumuz kalite ilkelerimiz ile üretim yapıyor, tüm dünyada “Turkey, Discover the Potential” logolu ürünlerimiz ile ülkemizin tanıtımına da katkı sağlıyoruz. Markamızı tüm dünyada tanıtmak ve ülkemizin 2023 hedeflerine yaptığımız ihracatlar ile katkı sağlamak için var gücümüz çalışmaya devam ediyoruz.”

bty