COMVEX İstanbul 2018, ​6. Uluslararası Ticari Araçlar, Otobüs ve Tedarik Sanayi Fuarı

COMVEX İstanbul Fuarı ticari araç, otobüs ve tedarik sanayi sektörlerinin tüm paydaşlarını tek bir çatı altında toplayarak, ulusal ve uluslararası, güçlü iş birliklerine zemin hazırlayan sektöründe Avrasya Bölgesi’nin en güçlü ticaret ve pazarlama platformudur.

23-26 Kasım 2018 tarihleri arasında 6. kez gerçekleştirilecek olan Comvex İstanbul 2018 Uluslararası Ticari Araçlar, Otobüs ve Tedarik Sanayi Fuarı için OSD (Otomotiv Sanayii Derneği), TAİD (Ağır Ticari Araçlar Derneği) ve TAYSAD (Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği) ile TÜYAP arasındaki iş birliği bir kez daha gücünü ortaya koyacak.

Sektördeki yeni ürün, teknoloji ve trendlerin sergilendiği Comvex İstanbul fuarlarında ilk günden bugüne 1.000’in üzerinde katılımcı firmaya ve 120.000’den fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapıldı. 2016 yılında yurt içi ve yurtdışından 209 katılımcı ve 19.617 ziyaretçiyi ağırlayan fuar 2018 yılında da aynı kalite ile daha fazla katılımcısına ve ziyaretçisine hizmet sunmayı amaçlıyor. 2018 yılında da sektörün en önemli buluşma noktası olamaya devam edecek olan fuar, sanayimizin uluslararası ticaretteki konumunu daha etkin kullanmasına ve bölgedeki ticaretten daha fazla pay almasına katkı sağlayacak.