Anadolu Isuzu, Busworld’de Isuzu Novociti Life’ı tanıtacak

Anadolu Isuzu, 19-21 Nisan 2018 tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek Busworld Türkiye’de yeni ürünlerini sergileyerek ziyaretçilerine tanıtacak.

Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan

Busworld 2018, 19-21 Nisan tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek. Bu fuara özel yeni bir ürününüz olacak mı?

İzmir’de düzenlenecek bu önemli fuarda biz de Anadolu Isuzu olarak yerimizi alacağız. Fuar sürecinde standımız içerisinde birçok otobüsümüz yer alacak ancak özellikle yeni Isuzu Novociti Life aracımızın Türkiye basın lansmanını bu fuarda yapacağız.

Fuarda ön plana çıkartacağınız ürünler hangileri olacak?

Fuar süresince sergileyeceğimiz en önemli modelimiz, yakın zaman önce tasarım ödülü alan Isuzu Novociti Life olacak. Engelli nüfusun ve yaşlı bireylerin sosyal hayata daha fazla katılımı için bu araç çok önemli. İnanıyoruz ki Türkiye’deki belediyeler bu araçlara özellikle ilgi gösterecek çünkü Novociti Life, alçak tabanı sayesinde rahatlıkla binilebilen bir toplu taşıma aracı. Alçak tabanlı olabilmesi için motoru arkaya taşınan yeni nesil Novociti Life’ta yapılan bu değişiklik, ses izolasyonu ile seyahatlerin daha konforlu geçmesine de katkı sağlayacak. Yenilenen altyapı platformu ile tam anlamıyla bir küçük otobüse dönüştürülen ve Avrupa’nın değişen şehiriçi toplu taşıma ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda geliştirilen yeni nesil Novociti Life, uygun fiyatı ve operasyonel maliyet yapısı ile başta Avrupa olmak üzere Türkiye’deki belediyelerinin yeni çözüm ortağı olacak.

Fuarda standınızda özel olarak bir etkinlik yapacak mısınız? Ziyaretçileriniz ve sektör için nasıl bir hazırlık yapıyorsunuz?

Fuarda en önemli etkinliğimiz otobüs camiasının yıldızı Isuzu Novociti Life’ın basın lansmanı olacak. Hem keyifli bir lansman olacak hem de Türkiye’nin ulaşımda çok fazla tercih edeceğini düşündüğümüz bir aracı ilk kez basına ve ziyaretçilere gösterebilme mutluluğunu yaşayacağız.